L.4.1
Після обговорення доказових переваг та ризиків, особам із неповним ураженням спинного мозку, оцінкою D за шкалою AIS та значенням для нижніх кінцівок 20 або більше слід пропонувати етидронат для профілактики розвитку остеопорозу нижче рівня ураження. (CAN-SCIP 2020; Рівень А)
L.4.2
Після обговорення доказових переваг та ризиків, особам із ураженням спинного мозку з повним моторним ураженням слід пропонувати Алендронат (70 мг на тиждень), Золедронат (5 мг) або Деносумаб (60 мкг, підшкірна ін'єкція) для підтримання МЩКТ проксимального та дистального відділу стегнової кістки та проксимального відділу великогомілкової кістки. (CAN-SCIP 2020; Рівень А)
L.4.3
Золедронат не можна пропонувати особам із порушенням функції нирок. (CAN-SCIP 2020; Рівень А)
L.4.4
Особам із низькою кістковою масою слід пропонувати добавки з вітаміном D для підтримання МЩКТ нижніх кінцівок. (CAN-SCIP 2020; Рівень А)
L.4.5
Після обговорення доказових переваг та ризиків, особам із ураженням спинного мозку із низькою МЩКТ в області коліна слід пропонувати заняття на велотренажері з функціональною електростимуляцією принаймні тричі на тиждень по 5 годин для підтримування або поліпшення МЩКТ в області коліна, що стимулюється. (CAN-SCIP 2020; Рівень C)