Викладач повинен бути підготовленим та досвідченим фахівцем охорони здоров'я. Він повинен охопити такі теми:
Призначте системи сидіння для кожної особи із ураженням спинного мозку, з урахуванням індивідуальних антропометричних показників, які:
Забезпечте правильне положення в ліжку, використовуючи засоби та техніки, які підходять типу підтримуючої поверхні та матраца, а також стану здоров'я особи. Використовуйте подушки, валики та допоміжні засоби позиціонування, щоб:
При виборі подушки для крісла колісного враховуйте низку факторів комплексного менеджменту тиску:
Оцініть та призначте варіанти для інших потреб сидіння та надайте рекомендації щодо переміщення та зміни положення в рамках оцінювання сидінь для забезпечення того, що ці поверхні та їх використання не приведуть до виникнення пролежнів. До потреб можуть відноситися:
Проведіть оцінювання факторів ризику виникнення пролежнів у осіб із ураженням спинного мозку при поступленні та регулярно проводьте повторне оцінювання, відповідно до вимог закладу охорони здоров'я, інституційних настанов та змін стану здоров'я пацієнтів.
Після виявлення пролежня, проведіть первинне комплексне обстеження особи з пролежнем, до якого входить наступне:
Опишіть та детально задокументуйте наявний пролежень та його лікування. Потрібно включити наступні параметри:
Створіть механізм для регулярного проведення повторного обстеження сидячих поверхонь в частині профілактики та лікування пролежнів. Призначайте повторне обстеження раз на 2 роки або частіше, якщо стається щось із наведеного нижче:
Розгляньте варіант замінити підтримуючу поверхню в лежачому положенні, на таку, що краще перерозподіляє тиск, краще спроможна розвантажувати, зменшити зсув та контроль мікроклімату для осіб:
При кожній заміні пов’язки очищайте пролежень без шкоди для здорової тканини в ложі рани:
Використовуйте таку пов'язку, яка забезпечить фізіологічне середовище в рані, підтримує належний рівень вологості в її ложі, в тому числі, яка:
Внесіть зміни до плану лікування, якщо пролежень не виявляє ознак загоєння через 2-4 тижні. Проаналізуйте особистісні чинники, що не дають пролежню загоїтися, наприклад, такі:
Зберіть міждисциплінарну команду для забезпечення оптимального менеджменту особи та пролежня до, під час та після хірургічного втручання, а саме:
Знайте та проводьте необхідний післяопераційний догляд після всіх хірургічних операцій пролежня:
Щоб забезпечити належне лікування, візьміть аналізи для виявлення поширених станів, таких як анемія, запалення, діабет та гіпотериоз, через які, як відомо, уповільнюється загоєння. Потрібно взяти такі аналізи:
Проведіть навчання з профілактики пролежнів для фахівців сфери охорони здоров'я, зокрема на такі теми:
Проведіть додаткове навчання для фахівців охорони здоров'я, що перебувають у контакті з будь-ким, у кого, за оцінками, є велика ймовірність виникнення пролежнів. Навчання повинно обов'язково охоплювати такі теми: