E.1.1
Фахівці повинні здійснювати постійний моніторинг осіб із гострим ураженням спинного мозку шийного відділу хребта у відділенні інтенсивної терапії або у подібному відділенні, що приймає пацієнтів на гострому етапі. (CAN-SCIP 2020; Рівень C)
E.1.2
Для пацієнтів із ураженням спинного мозку, які потребують штучної вентиляції легень, варто розглянути можливість проведення ранньої трахеостомії. (CAN-SCIP 2020; Рівень В)
E.1.3
Для пацієнтів із гострим травматичним центральним спинномозковим синдромом, особливо із тяжкими неврологічними дефіцитами, рекомендується менеджмент у відділенні інтенсивної терапії. (CNS-ATCCS 2013, с.195; Рівень C)
E.1.4
Для поліпшення перфузії спинного мозку рекомендується медичний менеджмент, зокрема, кардіологічний, гемодинамічний та респіраторний моніторинг та підтримання середнього артеріального тиску на рівні 85-90 мм рт. ст. впродовж першого тижня після ураження. (Адаптація CNS-ATCCS 2013, с.195; Рівень C)
E.1.5
Ми рекомендуємо механічну інсуфляцію-екссуфляцію, в якості допоміжної терапії для оцінки ступеня очищення бронхів пацієнтів із гострим ураженням спинного мозку. (CAN-SCIP 2020; Рівень В)
E.1.6
Для поліпшення ортостатичної гіпотензії ми рекомендуємо фахівцям призначати мідодрин гідрохлорид в якості варіанту лікування. (CAN-SCIP 2020; Рівень В)